شرکت ای دیتا | ADATA

شرکت ADATA یک شرکت فناوری ، آموزشی و آزمایشگاهی است که در زمینه حافظه و ذخیره سازی فعالیت می کند. شرکت ADATA یکی از بزرگترین  تولید کننده ی حافظه های ذخیره شازی در دنیا می باشد.

شرکت ای دیتا

  شرکت ADATA یک شرکت فناوری ، آموزشی و آزمایشگاهی است که در زمینه حافظه و ذخیره سازی فعالیت می کند. شرکت ADATA یکی از بزرگترین  تولید کننده ی حافظه های ذخیره شازی در دنیا می باشد . این شرکت در ماه مه سال ۲۰۰۱ در تایوان و به وسیله سیمون چن تاسیس شد خط تولید محصولات اصلی این شرکت شامل ماژول های DRAM،درایوهای USB ، دیسک های سخت USB و کارت های حافظه در کامپکت فلش و فرمت های دیجیتالی امن.شرکت تولید کننده ی ADATA به تولید محصولاتی از جمله قاب دیجیتال ، درایوهای حالت جامد و کارت های اکسپرس پرداخته است.در سال ۲۰۰۷ شرکت ADATA  در بین سه شرکت برتر و بزرگ تولید کننده یDRAM در جهان بود سهم این شرکت در بازار جهانی در سال ۲۰۰۷ چیزی در حدود ۷.۶۶ درصد بود. و همچنین در این سال در بین ۴ تولید کننده ی بزرگ حافظه ی فلش در جهان بود.شرکت ای دیتا در سال ۲۰۰۸۸ دارای سرمایه ای بالغ بر ۵۵۵۵۰۰۰۰ دلار آمریکا و همچنین در بازار سرمایه چیزی در حدود ۳۰۵۱۶۰۰۰ دلار سرمایه داشت. این شرکت کسب وکار خود را به اروپا و آمریکا گسترش داد ، در حالی که در آسیا به شدت در حال رقابت بود ، این شرکت در تولیدDRAM به دومین منبع در سراسر جهان تبدیل شد که سهمی در حدود ۷.۱ درصد سهم کل بازار را داشت.

افتخارات شرکت ای دیتا

ADATA می داند که حرفه ای سازی و نو آوری و همچنین ارزش بخشیدن به محصولات و خدمات خود مهمترین مسئله در رقابت بازار است .این شرکت محصولات خود را در بالاترین کیفیت و با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و می سازد از این طریق شرکت ای دیتا بسیاری از جوایز بین المللی را به خود اختصاص داده است از جمله جایزه ملی نقره ای ازتعالی تایوان ، برند جایزه طراحی نیز G-MARK ژاپن را دریافت کرده است ، جایزه ی نوآوریCES در آمریکا را کسب کرده است و هم چنین جایزه ی طراحی نقطه ی قرمز رنگ در آلمان را نیز به خود اختصاص داده است.

رشد شرکت ای دیتا

ADATA در سال ۲۰۰۱ تنها با ۲۰ کارمند تاسیس شد .شرکت ای دیتا از همان ابتدا یک شرکت کوچک با رویاهای بزرگ بود ولی هدفی که این شرکت داشت تبدیل شدن به یک رهبر در سراسر جهان در ارائه کارت حافظه DRAM  و محصولات نرم افزار فلش با کیفیتی برتر و نو آوری خاص و حرفه ای محصولات بود.ADATA تحت رهبری بنیانگذارش سیمون چن و تیم مدیریت ارشدش ، تمام مراحل تجربه در زمینه تولید و گسترش فروش جهانی را با عشق ، شور و انرژی خاص و ارزش نهادن به حکومت سازمانی فوق العاده به عنوان پایه و اساس موفقیت این شرکت پشت سر گذاشته است و در حال حاضر نیز جزء برترین شرکت های تولید کننده در زمینه ی حافظه ذخیره سازی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *